Осушувач повітря - як без праці позбутися від зайвої вологи
Присутність надмірного рівня вологості в квартирах і будинках, робить негативний вплив на здоров'я людини, а також на приміщення, в яких він знаходиться. Від надмірно вологого повітря можуть проявитися хронічні захворювання, алергічні реакції і інше. Житлові кімнати стають небезпечними для постійного проживання через грибка і цвілі, що утворилися. Усунути надлишок вологи в кімнаті можна вдавшись до постійного провітрювання. Але максимального результату можна досягти, використовуючи спеціальний прилад - осушувач повітря.
Побутовий осушувач допомагає видалити надлишок вологи в атмосфері приміщення, а наявність спеціального вугільного фільтра запобігає і усуває неприємні запахи.
Як працює осушувач повітря?
Прилад виконує свої основні завдання завдяки наявності випарника і конденсатора. Використовуючи вентилятором пристрій витягує повітря з кімнати / приміщення і відправляє його прямо в випарний бак. Усередині відбувається охолодження повітряних потоків (приблизного на пару градусів нижче), саме тому починає з'являтися конденсат. Краплі від конденсату збираються в спеціальній колбі або відправляються в каналізацію через дренаж. Повітряна маса, яка повністю осушена потрапляє в конденсатор, всередині якого відбувається нагрівання повітря (на 4-5 ° С) і після чого потрапляє в приміщення.
Кожний пристрій оснащений гігростатом. Сучасні моделі осушувачів обладнані іонізатором, таймером і іншими функціями, які роблять використання техніки простим і комфортним.
Де можна використовувати побутової осушувач?
Може застосовуватися в різних приміщеннях - службових і побутових, а також заміських будинках і садибах:
- в гардеробних, для захисту одягу від вогкості і утворення на ній грибка і неприємного запаху;
- в спальних;
- на кухні;
- в душових і ваннах;
- в домашніх саунах і лазнях;
- в гаражі;
- на горищах;
- в підвалах;
- в місцях, де зберігаються продукти харчування та ін.
Для підвищення рівня температури, можна купити кондиціонер на обігрів. Грамотне його використання також допоможе уникнути появи цвілі і грибка на шпалерах і інших поверхнях.
Різновиди побутових осушувачів
Осушувач повітря для квартири і будинка прийнято поділяти на кілька типів, вибір яких в першу чергу залежить від площі приміщення і необхідних показників по рівню вологості.
Найчастіше зустрічаються такі моделі осушувачів:
- Адсорбційний. Така модель не оснащена рухливими робочими елементами і виконує свої функції без будь-яких сторонніх звуків. Важливо виконувати регулярну заміну адсорбенту і проводити видалення з нього вологи, що скопилася.
- Адсорбційний роторний. У таких моделях головним елементом є обертовий ротор, через який постійно циркулює повітря. Головна відмінність такого приладу полягає в енергоефективності та зниженому рівні шуму.
- Компресорний. Відноситься до числа найбільш потужних пристроїв. Здійснює роботу за принципом випарника холодильних установок. Особливу увагу необхідно приділити рекомендацій, які вказує виробник в інструкції.
- З елементом Пельтьє. Оснащений термоелектричним перетворювачем. Має середній рівень потужності і шуму. Монтаж можна провести самостійно або звернутися за допомогою до наших фахівців.
Купити осушувач повітря для квартири можна на сайті «Холод-Сервіс». Наші співробітники мають усю необхідну інформацію про пристрій і зможуть підібрати максимально відповідний варіант, який буде відповідати всім вимогам. У нас можна підібрати побутовий кондиціонер і замовити додаткову послугу «монтаж кондиціонера». Інформацію про вартість можна уточнити у менеджера.
Поради щодо вибору осушувача для квартири / будинку
Такий прилад має одне важливе завданням - збір зайвої вологи з приміщення. Щоб пристрій повністю виконував свої функції, необхідно підійти до його вибору з великою відповідальністю (наприклад, почитати відгуки в інтернеті, вивчити нюанси в роботі, вартість замінених елементів і ін.).
Купуючи прилад для висушування приміщення в житло, необхідно звернути увагу на наступні характеристики:
- Продуктивність. Під словом продуктивність мається на увазі загальний обсяг вологи, який може забирати пристрій за 1 годину роботи. За цим критерієм осушувачі діляться на побутові (можуть зібрати за добу від 5 до 25 літрів рідини) і промислові - осушують повітря від 50 до 200 і більше літрів за добу.
- Кількість споживаної електроенергії. У сучасних моделях осушувачів потужність може коливатися від 100 до 300 Вт. Виробники регулярно застосовують нові технології, щоб зробити роботу приладу ще потужнішою і менш витратною.
- Рівень шуму. Осушувач повітря вважається тихою технікою. Середній рівень шуму при постійній роботі досягає 40-50 дБ (в приклад можна привести розмову кількох осіб). Існують моделі з рівнем шуму до 35 дБ.
- Зовнішній вигляд. Купуючи осушувач повітря для будинку або квартири особливе значення приділяється його дизайну, адже найчастіше прилад знаходиться на самому видному місці. Колір може бути найрізноманітнішим: від класичного білого до соковитого бордового або зеленого. Все залежить від смакових уподобань.
- Наявність додаткових функцій. Чим більше буде впроваджено сучасних технологій в прилад, тим простіше і комфортніше його буде використовувати. Дуже важлива наявність знімного фільтра, іонізатора, таймера і системи автоматичного рестарту.
Також можна вибрати прилад з різними режимами роботи: нічний, вентиляція без осушення і сушка білизни. А наявність захисту від дітей знизить ймовірність отримання травм при експлуатації приладу.
«Холод-Сервіс» якісне сучасне обладнання для кращих клієнтів
«Холод - Сервіс» більше 15 років займається продажем і установкою теплових насосів, кондиціонерів і вентиляційних систем. Ціна осушувачів для повітря найкраща і на кожен товар є гарантія.
У нашому магазині можна:
- купити кондиціонер;
- осушувач повітря;
- змінні елементи (фільтра);
- вентиляційні системи;
- теплові насоси і багато іншого.
Доставка і монтаж фахівцями нашої компанії здійснюється по території всієї України. Щоб отримати більше інформації, скористайтеся функцією замовлення безкоштовного зворотного дзвінка. Будемо раді вам допомогти, як з додатковою інформацією, так і з установкою придбаного у нас обладнання.