+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Кваліфікований ремонт кондиціонерів фахівцями компанії «Холод Сервіс»

 

remont.jpg

Навіть найнадійніше кліматичне обладнання час від часу виходить з ладу. Нехарактерний запах гару при включеному компресорі, потоки води з внутрішнього блоку, надмірний шум у зовнішньому модулі, обледеніння корпусу - це лише малий перелік сигналів про те, що вашому кондиціонеру необхідний ремонт.

Професійний ремонт побутового кондиціонера різних модифікацій виконають фахівці компанії «Холод Сервіс». На офіційному сайті ви знайдете прайс-лист 1 і прайс-лист 2 на ремонт кондиціонерів з зазначенням характеру несправності.

Більш детальну інформацію про проведення діагностики та ремонту кондиціонера озвучить наш представник. У нього ви можете уточнити вартість і терміни ремонту кондиціонера. Для зв'язку з менеджером «Холод Сервіс» використовуйте телефон або діалогове вікно.

Ми виконуємо сервісне обслуговування і ремонт кондиціонерів в Хмельницькому та інших містах України. Доставка обладнання, придбаного через інтернет-магазин - в межах країни.

Серед переваг співпраці з компанією «Холод Сервіс»:

 • багаторічний досвід в ремонті побутових кондиціонерів будь-яких марок;
 • проведення діагностики з точним визначенням не тільки причини неполадки, а й шляхів ліквідації проблеми;
 • лояльні ціни на всі види ремонту кондиціонерів;
 • гарантія якості на комплектуючі і спектр виконаних робіт;
 • безкоштовна консультація фахівця.

Діагностика і лагодження кондиціонера: поширені поломки

 • Неякісна установка. Монтаж є одним з найбільш відповідальних етапів запуску в експлуатацію кондиціонера. Ремонт обладнання може знадобитися в тих випадках, якщо установка кліматичної техніки була виконана непрофесіоналами або з порушенням інструкції. При недотриманні правил монтажу виникають такі поломки, як витік фреону, скупчення конденсату у внутрішньому блоці і ін.
 • Заводський брак. Компанії-виробники допускають невеликий відсоток заводського браку. При виявленні несправності під час гарантійного терміну відбувається заміна обладнання.
 • Неправильний розрахунок потужності, дисбаланс енергетичного навантаження. Від того, наскільки коректно підібрана потужність кліматичного обладнання, залежить ефективність роботи кондиціонуючого пристрою. Ремонт агрегату необхідний, якщо техніка працює безперервно, щоб охолодити приміщення, що перевищує за площею допустимі показники. Ідеальний варіант - замінити агрегат на більш потужний.
 • Засмічення внутрішнього фільтра. На дрібні сіточки, фільтруючі потоки повітря, осідають тверді частинки пилу, бруд, сморід і інші фракції. Несвоєчасна чистка фільтруючих модулів призводить до того, що забивається дренажний відвід і погіршуються захисні функції обладнання. Рано чи пізно, кондиціонеру потрібен ремонт . Ознаки засмічення фільтра: краплі води під час включення, погіршення якості кондиціонування повітря, скупчення конденсату.
 • Механічні поломки. Несправність механічного типу може виникнути в охолоджувальному контурі, вентиляторі внутрішнього блоку, компресорі і ін. Найчастіше неполадки фіксуються в зовнішньому модулі, який більш схильний до активного впливу атмосферних чинників.
 • Природний витік фреону. Починка кондиціонера потрібно в тому випадку, якщо вчасно не була проведена дозаправка холодоагенту до потрібного обсягу. Проводиться це раз на рік-півтора. При недостатньому обсязі фреону, компресор може перегріватися і заклинювати. Його заміна - процедура не з дешевих.  
 •  Несанкціоноване використання в зимовий період. Багато модифікації кліматичного обладнання не пристосоване працювати в критично низьких температурних режимах. Зниження продуктивності функціонування обладнання при t до -15-25 ° С сприяє збільшенню загального навантаження на мотор і зниження робочого ресурсу. В результаті виникають поломки компресора, неполадки в електронній системі та інше.