+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Кваліфікований ремонт кондиціонерів у Хмельницькому

Причини несправності кондиціонера

Існує декілька причин поломки кондиціонерів, і всі їх варто враховувати, коли виникає необхідність виконати ремонт побутових кондиціонерів. Ось кілька найпоширеніших факторів, що можуть призводити до поломки кондиціонеру:

 • Недостатнє обслуговування: недостатнє та неправильне обслуговування кондиціонерів може призвести до потреби усунення несправностей. Регулярне чищення та заміна фільтрів, діагностика стану вентиляторів і конденсатора, а також перевірка рівня охолоджуючого речовини є важливими кроками для підтримання нормальної роботи кондиціонера.
 • Проблеми з електрикою: проблеми з енергоживленням, такі як перебої у постачанні електроенергії, напругові скачки або коротке замикання, можуть призвести до необхідності виконати ремонт спліт систем чи інших типів кондиціонування. Такі проблеми можуть пошкодити електричні компоненти, зокрема компресори, вентилятори або плати керування, і вимагатимуть професійний ремонт.
 • Неправильна установка кондиціонера: не кваліфікований монтаж може викликати необхідність виконати ремонт кондиціонерів. Неправильне підключення електричних проводів, неправильна установка внутрішнього або зовнішнього блоку, недостатня вентиляція або неправильне розташування кондиціонера можуть спричинити недоліки у роботі системи.
 • Надмірне навантаження: використання кондиціонера з надмірним навантаженням може призвести до його поломки. Приміром, якщо кондиціонер працює на максимальній потужності та протягом тривалого часу без перерви, це може стати причиною для усунення несправностей.
 • Знос та старіння: подовжена експлуатація кондиціонера може призвести до зносу та старіння його компонентів. Розхідники, такі як компресори, реле або плати керування, з часом можуть вийти з ладу і потребувати заміни. Регулярний своєчасний ремонт та обслуговування кондиціонерів можуть зменшити ризик поломок через знос.

Уникнення поломок кондиціонерів залежить від ретельного обслуговування, правильного встановлення та відповідного використання. Регулярна діагностика, чистка і професійний ремонт допоможуть зберегти кондиціонер у працездатному стані та забезпечити комфортний клімат у приміщенні.

Розглянемо основні категорії кондиціонерів

 • Побутові кондиціонери: основний принцип роботи побутових кондиціонерів полягає у процесі охолодження чи обігріву повітря в приміщенні. Вони використовують компресори та рефрижератори для перетворення гарячого повітря в охолоджене повітря або навпаки, залежно від режиму роботи. Гарним вибором стануть кондиціонери Cooper&Hunter.
 • Спліт-системи: Роздільні кондиціонери складаються з двох основних компонентів - внутрішнього блоку, що встановлюється всередині приміщення, і зовнішнього блоку, розташованого ззовні. Вони підключаються за допомогою трубок, через які циркулює холодоагент (охолоджувальна речовина). Роздільні кондиціонери працюють за принципом відбору тепла з приміщення через внутрішній блок і його виведення зовнішнім блоком.
 • Портативні кондиціонери: Портативні кондиціонери є переносними і можуть бути встановлені в будь-якому приміщенні. Вони зазвичай мають колеса для зручності переміщення і мають гнучку вентиляційну трубу для виведення гарячого повітря. Робочий принцип полягає у заборі повітря з приміщення, охолодженні його і відведенні нагрітого повітря ззовні.
 • Канальні кондиціонери: Канальні кондиціонери призначені для централізованого охолодження або обігріву багатьох приміщень одночасно. Вони встановлюються у спеціальних каналах або стелі й підключаються до вентиляційної системи будівлі. Канальні кондиціонери постачають охолоджене або нагріте повітря до окремих приміщень за допомогою вентиляційних отворів або решіток.
 • Інверторні кондиціонери: основний принцип роботи інверторних кондиціонерів полягає у регулюванні швидкості компресора, що забезпечує стабільне підтримання бажаної температури в приміщенні. Замість традиційного циклу увімкнення та вимкнення компресора, інверторний кондиціонер постійно працює, але змінює швидкість обертання компресора в залежності від потреб охолодження.

Кожен тип кондиціонера має свої особливості і принципи роботи, проте всім їм потрібний професійний, своєчасний ремонт та обслуговування кондиціонерів.

Ремонт кондиціонерів у Хмельницькому

Ремонт побутових кондиціонерів бути необхідним у випадку, коли виникають проблеми з їх роботою або вони перестають працювати взагалі. Для ефективного ремонту кондиціонерів рекомендується дотримуватися кількох кроків, які допоможуть відновити їх функціональність. Ось декілька основних кроків з усунення несправностей кондиціонерів:

 1. Діагностика проблеми: першим кроком є виявлення причини несправності. Для цього можна перевірити, чи правильно підключений кондиціонер до джерела електроживлення, перевірити стан фільтрів повітря та рефрижеранту, а також переконатися, що всі налаштування кондиціонера вірні.
 2. Очищення фільтрів: брудні фільтри можуть призвести до погіршення ефективності кондиціонера. Зніміть фільтри і промийте їх у теплій мильній воді. Впевніться, що фільтри повністю висохли, перш ніж повернути їх на місце. Якщо фільтри вашого кондиціонеру пошкоджено, рекомендуємо їх замінити заради усунення несправностей.
 3. Перевірка рівня охолоджуючої речовини: недостатній рівень охолоджуючої речовини може вплинути на нормальну роботу кондиціонера. Рекомендується провести діагностику рівня охолоджуючої речовини і, при необхідності, виконати дозаправку або звернутися до спеціаліста з усунення несправностей.
 4. Діагностика електричних з'єднань: переконайтеся, що всі електричні з'єднання, включаючи розетки, кабелі та перемикачі, належним чином підключені і працюють. Налагодження цих параметрів може стати одним із способів усунення несправностей кондиціонера.
 5. Звернення до професіоналів: якщо проблема з кондиціонером залишається нерозрішеною або потребує складних ремонтних робіт, рекомендується звернутися до професіоналів. Фахівці з ремонту кондиціонерів зможуть швидко та ефективно провести діагностику та виявити причину поломки та виконати професійний ремонт.

Важливо пам'ятати, що безпека завжди має бути на першому місці при проводите ремонт побутових кондиціонерів. Якщо ви не маєте необхідних знань і навичок, краще звернутися до фахівців з ремонту кондиціонерів, щоб уникнути можливих пошкоджень та забезпечити усунення несправностей вашого кондиціонера.

Якщо ви хочете купити кондиціонер, рекомендуємо звернутися до фахівців із Холод Сервіс. Наш магазин також надає послуги з установки кондиціонерів, а також ремонту кондиціонерів у Хмельницькому.