+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Теплового насосу - принцип роботи
19.09.2022

Принцип роботи теплового насосу

Роботу теплового насоса часто порівнюють із роботою кондиціонера. Прилад має внутрішній і зовнішній блоки, тільки насос нагріває воду, а не повітря в житло. Прогріта волога направляється в «теплу» підлогу або батареї, завдяки чому забезпечується ефективне обігрів житлового простору. Детально принцип роботи теплового насоса буде розглянуто у нашому матеріалі.

Японський кондиціонер - якість, довговічність та надійність
11.09.2022

Японські кондиціонери – гарантована якість

Для тих, хто віддає перевагу комфорту в квартирі на довгі роки, чудово підійде японський кондиціонер. Зрозуміло, є маса аналогів за нижчою вартістю. Однак їх якість не йде в жодне порівняння з приладами, виробленими в Країні сонця, що сходить. Чим же японські кондиціонери такі привабливі для покупців України ? Такий агрегат має низку плюсів:

Топ 6 кондиціонерів на обігрів від компанії ХОЛОДСЕРВІС
23.08.2022

ТОП 6 Кондиціонерів на обігрів до -20-30°C

З чим у Вас асоціюється слово "кондиціонер"? Напевно, перше, що спадає на думку це: "літо", "спека", "прохолода", "свіжість" і т.д. Але час не стоїть на місці, а це значить, що пора ламати стереотипи.

Рейтинг інверторних кондиціонерів від компанії Холод-Сервіс
20.05.2022

Рейтинг інверторних кондиціонерів

Коли на вулиці встановлюється спекотна погода, так хочеться відчути прохолоду та свіжість. Простий спосіб досягти цього – встановити кондиціонер. Зараз на вибір покупцям пропонують сотні моделей. Актуальний рейтинг інверторних кондиціонерів дозволить зрозуміти який агрегат підходить саме вам.

Кондиціонер б/у - купляти чи не купляти
13.05.2022

Чому не варто купувати кондиціонер б/у

Наявність кондиціонера є майже обов'язковою умовою комфорту в приміщенні. Потужна кліматична техніка дозволяє поліпшити якість повітря, видалити алергени та забруднення, регулювати температуру.

Кондиціонер з Вай Фай - зручний і економний пристрій
02.05.2022

Кондиціонер з Wi-Fi – ваш найкращий вибір

Українські споживачі давно оцінили комфорт у своїх будинках та офісах, який може забезпечити їм кондиціонер з вай фай. У спеку такий пристрій приносить у кімнату довгоочікувану прохолоду, так необхідну для відпочинку та плідної роботи.

Чорний кондиціонер - новий тренд оформлення інтер'єру
02.05.2022

Кондиціонер чорного кольору

Сьогодні побутові кондиціонери – одні з найбільш затребуваних пристроїв. Вони є у кожному будинку чи квартирі. Допомагають створити комфортні умови навіть найспекотнішим літом. У той же час багато хто при оформленні житлового приміщення стикається з проблемою, як гармонійно вписати цей пристрій в простір і зробити його частиною інтер'єру

Установка і обслуговування кондиціонерів в Шепетівці
15.04.2022

Своєчасне обслуговування кондиціонера

Відома істина, що без належного догляду будь-яка апаратура почне набагато швидше виходити з ладу, і це логічно. Також грає велику роль і те, наскільки якісно була проведена установка кондиціонерів Нетішин.

Демонтаж кондиціонера: етапи, що потрібно знати
15.04.2022

Як проводиться демонтаж кондиціонера: етапи, що потрібно знати

Демонтаж кондиціонера - не найбільш часта, але затребувана процедура. Виконати перенесення спліт-системи в поодинці важко. Головний недолік процесу - в тому, що він виконується на висоті. Відповідно, майстрам необхідно мати навички промислового альпінізму

Кондиціонери «холодна плазма» - знезараження повітря
15.04.2022

Знезараження повітря в приміщенні: нові можливості з кондиціонерами «Холодна плазма»

До того, що кондиціонери охолоджують, нагрівають або зволожують повітря в приміщенні, люди давно звикли. Використанням систем клімат-контролю в цих цілях нікого не здивуєш.

Кондиціонер для квартири: як вибрати найкращий - Рекомендації
15.04.2022

Кондиціонер для квартири: як вибрати найкращий

Облаштовуючи квартиру, власники намагаються зробити її місцем, куди захочеться повертатися знову і знову. Один з ключових факторів комфорту - мікроклімат в приміщенні. Сьогодні його можна створити без особливих зусиль, підібравши хороший кондиціонер для квартири.

Підлоговий кондиціонер: види, особливості використання
15.04.2022

Підлоговий кондиціонер - кращий альтернативний пристрій

На сьогоднішній день існує велика кількість приміщень з архітектурними особливостями, які не дають шансу встановити охолоджуюче обладнання за допомогою традиційних настінних і кондиціонерів напольно-стельових. Підлоговий кондиціонер - єдине розумне рішення для таких проектів. Мансарди з похилим дахом, музеї з безліччю картин і експонатів, кафе та офіси з великими вікнами, приватні будинки і котеджі, де відсутні підвісні стелі - всі ці особливі простору також можна забезпечити потоком свіжого повітря і створити в них максимально комфортні умови для повноцінного відпочинку і продуктивної діяльності.