+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Купить кондиционер для обогрева
13.10.2023

Кондиціонер для обігріву. Те що потрібно взимку

Заходячи в холодну пору року, багато з нас мріють про тепло та затишок у власних домівках. Погода за вікном стає все холоднішою, і нам потрібно знайти спосіб підтримувати комфортну температуру в приміщенні.

Купити тепловий насос
13.10.2023

Теплові насоси, обігрів оселі взимку

Теплові насоси — це сучасні енергоефективні системи, які активно використовуються для обігріву, охолодження та нагріву води в приватних будинках і комерційних спорудах. Їхній внесок у зменшення викидів CO2 та економію енергії робить їх ключовими фігурантами у стрімкому розвитку сталої енергетики та збереженні навколишнього середовища.

Рейтинг кондиціонерів 2023: Топ найкращих моделей на ринку
03.05.2023

Найкращі кондиціонери: особливості, моделі та рейтинг-2023

Кондиціонер – це побутова техніка, головним завданням якої є підтримання оптимального чи бажаного клімату у вашій квартирі, будинку, офісі, магазині чи торгово-розважальному центрі. На просторах ринку сучасної електроніки вони формують рейтинг кондиціонерів 2023 року.

Основні переваги інверторного кондиціонера над звичайним
25.04.2023

Відмінність інверторного кондиціонера від звичайного

Підтримання оптимальної температури у приміщенні є важливим завданням. Комфорт і затишок у будинку багато в чому залежить від чистоти повітря, його вологості. Сьогодні ці питання вирішуються за допомогою спеціальних приладів. Завдяки технологічному прогресу можливі різні модифікації та функціонал даного обладнання. На сьогоднішній день існують два основні типи. Для вибору необхідно розуміти суть роботи та відмінність інверторного кондиціонера від звичайного.

Купити кондиціонер картину - Холод Сервіс
11.04.2023

Кондиціонер картина – зразкове поєднання функціональності та дизайну

Не варто говорити про зручності в будинку чи офісі, що виникають завдяки сучасному кліматичному обладнанню. Всім відома його роль у забезпеченні сприятливої «погоди» у житловому чи робочому приміщенні.

Настінний кондиціонер – комфорт у будь-яку пору року
11.04.2023

Настінний кондиціонер – запорука комфортних умов

Хочете відчувати комфорт у будь-яку пору року? Оптимальний температурний режим удома, на роботі – це реально! Настінний кондиціонер забезпечить необхідні градуси у приміщенні, підтримає домашній затишок. Влітку, коли на вулиці 30 і вище за градуси тепла, кліматична техніка забезпечує комфортні 23 градуси. В осінній, зимовий період за відсутності тепла можна нагріти кімнату.

Правильний вибір кімнатного кондиціонера - Рекомендації
03.01.2023

Правильний вибір кімнатного кондиціонера

Важко уявити життя без кімнатного кондиціонера . Вона видається примітивною. Сучасні спліт-системи дозволяють комфортно проводити час удома, коли за вікном спека. Однак сучасні технології пішли ще далі, і тепер ми маємо змогу грітись біля кондиціонера у міжсезоння. Такий важливий параметр, як обігрів, є практично в кожній моделі і відрізняє кімнатний кондиціонер від старіших версій апарату. Однак є ще кілька критеріїв, якими варто керуватися, вибираючи домашній пристрій. Про це й поговоримо.

Вибір кондиціонеру на кухню - Холод Сервіс
09.12.2022

Кондиціонер на кухню

Сильна спека на кухні в літній період, причиною якої є не тільки тепле повітря, а й тепло від побутових приладів, змушує багатьох власників квартир терміново придумати оптимальне рішення для забезпечення комфорту та збереження здоров'я. Цим чимось може стати кондиціонер на кухню , який забезпечить приємну атмосферу.

Тепловий насос - принцип роботи
10.10.2022

Принцип роботи теплового насосу

Роботу теплового насоса часто порівнюють із роботою кондиціонера. Прилад має внутрішній і зовнішній блоки, тільки насос нагріває воду, а не повітря в житло. Прогріта вода направляється в «теплу» підлогу або батареї, завдяки чому забезпечується ефективне обігрів житлового простору. Детально принцип роботи теплового насоса буде розглянуто у нашому матеріалі.

Японський кондиціонер - якість, довговічність та надійність
11.09.2022

Японські кондиціонери – гарантована якість

Для тих, хто віддає перевагу комфорту в квартирі на довгі роки, чудово підійде японський кондиціонер. Зрозуміло, є маса аналогів за нижчою вартістю. Однак їх якість не йде в жодне порівняння з приладами, виробленими в Країні сонця, що сходить. Чим же японські кондиціонери такі привабливі для покупців України ? Такий агрегат має низку плюсів:

Топ 6 кондиціонерів на обігрів від компанії ХОЛОДСЕРВІС
23.08.2022

ТОП 6 Кондиціонерів на обігрів до -20-30°C

З чим у Вас асоціюється слово "кондиціонер"? Напевно, перше, що спадає на думку це: "літо", "спека", "прохолода", "свіжість" і т.д. Але час не стоїть на місці, а це значить, що пора ламати стереотипи.

Рейтинг інверторних кондиціонерів від компанії Холод-Сервіс
20.05.2022

Рейтинг інверторних кондиціонерів

Коли на вулиці встановлюється спекотна погода, так хочеться відчути прохолоду та свіжість. Простий спосіб досягти цього – встановити кондиціонер. Зараз на вибір покупцям пропонують сотні моделей. Актуальний рейтинг інверторних кондиціонерів дозволить зрозуміти який агрегат підходить саме вам.