+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Настінний кондиціонер – комфорт у будь-яку пору року
03.01.2023

Настінний кондиціонер – запорука комфортних умов

Хочете відчувати комфорт у будь-яку пору року? Оптимальний температурний режим удома, на роботі – це реально! Настінний кондиціонер забезпечить необхідні градуси у приміщенні, підтримає домашній затишок. Влітку, коли на вулиці 30 і вище за градуси тепла, кліматична техніка забезпечує комфортні 23 градуси. В осінній, зимовий період за відсутності тепла можна нагріти кімнату.

Правильний вибір кімнатного кондиціонера - Рекомендації
03.01.2023

Правильний вибір кімнатного кондиціонера

Важко уявити життя без кімнатного кондиціонера . Вона видається примітивною. Сучасні спліт-системи дозволяють комфортно проводити час удома, коли за вікном спека. Однак сучасні технології пішли ще далі, і тепер ми маємо змогу грітись біля кондиціонера у міжсезоння. Такий важливий параметр, як обігрів, є практично в кожній моделі і відрізняє кімнатний кондиціонер від старіших версій апарату. Однак є ще кілька критеріїв, якими варто керуватися, вибираючи домашній пристрій. Про це й поговоримо.

Купити кондиціонер картину - Холод Сервіс
09.12.2022

Кондиціонер картина – зразкове поєднання функціональності та дизайну

Не варто говорити про зручності в будинку чи офісі, що виникають завдяки сучасному кліматичному обладнанню. Всім відома його роль у забезпеченні сприятливої «погоди» у житловому чи робочому приміщенні.

Вибір кондиціонеру на кухню - Холод Сервіс
09.12.2022

Кондиціонер на кухню

Сильна спека на кухні в літній період, причиною якої є не тільки тепле повітря, а й тепло від побутових приладів, змушує багатьох власників квартир терміново придумати оптимальне рішення для забезпечення комфорту та збереження здоров'я. Цим чимось може стати кондиціонер на кухню , який забезпечить приємну атмосферу.

Тепловий насос - принцип роботи
10.10.2022

Принцип роботи теплового насосу

Роботу теплового насоса часто порівнюють із роботою кондиціонера. Прилад має внутрішній і зовнішній блоки, тільки насос нагріває воду, а не повітря в житло. Прогріта вода направляється в «теплу» підлогу або батареї, завдяки чому забезпечується ефективне обігрів житлового простору. Детально принцип роботи теплового насоса буде розглянуто у нашому матеріалі.

Японський кондиціонер - якість, довговічність та надійність
11.09.2022

Японські кондиціонери – гарантована якість

Для тих, хто віддає перевагу комфорту в квартирі на довгі роки, чудово підійде японський кондиціонер. Зрозуміло, є маса аналогів за нижчою вартістю. Однак їх якість не йде в жодне порівняння з приладами, виробленими в Країні сонця, що сходить. Чим же японські кондиціонери такі привабливі для покупців України ? Такий агрегат має низку плюсів:

Топ 6 кондиціонерів на обігрів від компанії ХОЛОДСЕРВІС
23.08.2022

ТОП 6 Кондиціонерів на обігрів до -20-30°C

З чим у Вас асоціюється слово "кондиціонер"? Напевно, перше, що спадає на думку це: "літо", "спека", "прохолода", "свіжість" і т.д. Але час не стоїть на місці, а це значить, що пора ламати стереотипи.

Рейтинг інверторних кондиціонерів від компанії Холод-Сервіс
20.05.2022

Рейтинг інверторних кондиціонерів

Коли на вулиці встановлюється спекотна погода, так хочеться відчути прохолоду та свіжість. Простий спосіб досягти цього – встановити кондиціонер. Зараз на вибір покупцям пропонують сотні моделей. Актуальний рейтинг інверторних кондиціонерів дозволить зрозуміти який агрегат підходить саме вам.

Кондиціонер б/у - купляти чи не купляти
13.05.2022

Чому не варто купувати кондиціонер б/у

Наявність кондиціонера є майже обов'язковою умовою комфорту в приміщенні. Потужна кліматична техніка дозволяє поліпшити якість повітря, видалити алергени та забруднення, регулювати температуру.

Кондиціонер з Вай Фай - зручний і економний пристрій
02.05.2022

Кондиціонер з Wi-Fi – ваш найкращий вибір

Українські споживачі давно оцінили комфорт у своїх будинках та офісах, який може забезпечити їм кондиціонер з вай фай. У спеку такий пристрій приносить у кімнату довгоочікувану прохолоду, так необхідну для відпочинку та плідної роботи.

Чорний кондиціонер - новий тренд оформлення інтер'єру
02.05.2022

Кондиціонер чорного кольору

Сьогодні побутові кондиціонери – одні з найбільш затребуваних пристроїв. Вони є у кожному будинку чи квартирі. Допомагають створити комфортні умови навіть найспекотнішим літом. У той же час багато хто при оформленні житлового приміщення стикається з проблемою, як гармонійно вписати цей пристрій в простір і зробити його частиною інтер'єру

Установка і обслуговування кондиціонерів в Шепетівці
15.04.2022

Своєчасне обслуговування кондиціонера

Відома істина, що без належного догляду будь-яка апаратура почне набагато швидше виходити з ладу, і це логічно. Також грає велику роль і те, наскільки якісно була проведена установка кондиціонерів Нетішин.