+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Про нас

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ

Розвиток «Холод Сервіс» в сфері кондиціонування і вентиляції припадає на початок 2000х років, внаслідок активного розширення цієї області послуг не тільки в комерційному, а й в побутовому користуванні. Перші замовлення в особі великих підприємств, відразу закріпили позиції підприємства і персоналу, як досвідчених фахівців:

  • «УкрСоцБанк» (центральне відділення)
  • «Райффайзен Банк Аваль» (відділення по Хмельницькій області)
  • «Укрнафта» (Хмельницька область)
  • Хмельницький центр зайнятості населення (міський і відділення по області)

Співпраця з великими торговельними мережами побутової техніки, відвідування виставок і заходів, навчання персоналу сильно просунуло компанію в розвитку. Вихід на постачальників кліматичної техніки, контакти з виробниками і офіційними представниками в регіоні дозволило надати повний комплекс послуг з придбання, встановлення та обслуговування кондиціонерів. Це, безсумнівно, є кращим варіантом для замовника, дозволяючи уникнути націнки посередників при покупці систем кондиціонування, і пошуку фахівців з монтажу і налаштування. Гарантійний ремонт в ліцензованих сервісних центрах також є перевагою «Холод Сервіс».

ШИРОКИЙ ВИБІР кондиціонерів

В даний момент компанія «Холод Сервіс» представляє повний спектр обладнання від компаній-виробників зі світовим ім'ям: Cooper & Hunter, Mitsubishi Electric, LG, Panasonic, Samsung, Neoclima і багатьох інших. Глибока обізнаність фахівців дозволить максимально точно визначити потребу клієнта, надати йому докладну консультацію щодо вибору найкращого варіанту.

Повний прайс-лист кондиціонерів і комплектуючих Ви завжди можете завантажити на сайті, задати будь-які запитання можна за телефоном або за допомогою контактної форми.