+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Умови та порядок повернення товару

Відповідно до Закону "Про захист прав споживачів" кожна людина, яка здійснила покупку побутового зволожувача повітря, теплового насоса, кондиціонера або іншої продукції на офіційному сайті holodservice.net, має можливість скористатися умовами обміну або повернення товару.

Повернення і обмін товарів

Проведення повернення або обміну товару відповідно до Закону "Про захист прав споживачів" виконується протягом 14 календарних днів. Ви маєте можливість повернути або обміняти куплене обладнання протягом двох тижнів за умов, визначених статтею 9. п 1. Закону "Про захист прав споживачів":

  • Обладнання не встановлювалося і не експлуатувалося.
  • Збережена цілісність заводської упаковки, а також зовнішній вигляд пломб, ярликів та інших елементів не порушений.
  • На обладнанні немає потертостей, відколів та інших механічних пошкоджень.
  • Є документація, що підтверджує дійсність здійснення покупки.

Якщо обладнання не відповідає перерахованим вище вимогам, не працює і виникають підозри, що товар використовувався, то товар буде оглядатися авторизованим виробником сервісним центром, а повернення буде проведене тільки після документального висновку про те, що товар дійсно не був у вжитку.

Якщо товар вийшов з ладу через неправильну експлуатацію і пошкодився з вини покупця, претензії не приймаються. По закінченню 14 днів, в межах гарантійної тривалості обладнання підлягає безкоштовному обслуговуванню в сервісному центрі.

Якщо обладнання пошкодилося в процесі транспортування, то, згідно із законодавством України, збитки має відшкодувати компанія-перевізник.

Якщо замовник не зберіг заводське пакування та його елементи протягом усього гарантійного терміну, то йому може бути відмовлено в обміні товару, повернення і гарантійному ремонті.

Оплата замовлення є підтвердженням угоди з вищепереліченими діючими в країні правовими нормами, що регулюють взаємини продавця з клієнтом. Настійно рекомендуємо всім покупцям уважно прочитати інструкцію з правилами експлуатації купленого товару і строго слідувати написаним вказівкам.

Повернення і обмін товарів можливий виключно в одному з офісів компанії Holod Service в робочий час: 08.00 - 19.00 (понеділок - п'ятниця).

Вищеописані умови не обмежують права, надані споживачам чинним законодавством нашої країни.