+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Установка систем вентиляції: монтаж і сервісне обслуговування від «Холод Сервіс» 

Від якості вентиляції виробничих, офісних або побутових об'єктів залежить здоров'я людей, що знаходяться всередині оброблюваних приміщень. Ефективність системи очищення та розподілу потоків свіжого повітря впливає на працездатність людини, тому підтримка робочого стану вентиляційного устаткування - не менш важливе завдання, ніж його грамотна установка. Професійним монтажем вентиляції будь-якого рівня технічної складності займаються фахівці компанії «Холод Сервіс».

Ми пропонуємо широкий спектр робіт, пов'язаних з вибором, покупкою, доставкою, установкою систем вентиляції та запуском обладнання в експлуатацію на об'єктах різної цільової спрямованості.

ustanovka.jpg

Переваги установки системи вентиляції компанією «Холод Сервіс»:

  • сертифікований асортимент вентиляційного та кондиціонуючого обладнання від провідних галузевих марок;
  • вигідні умови покупки і доставки в межах України;
  • безкоштовна консультація фахівця в телефонному або онлайн-режимі;
  • індивідуальний підхід, монтаж вентиляційних систем з урахуванням площі, цільового призначення, архітектурних і технічних особливостей приміщення;
  • монтаж вентиляції за низькими цінами .

Монтаж, ремонт і обслуговування вентиляційних систем проводиться в Хмельницькому і містах Хмельницької області. Послуга передбачає виїзд фахівця на об'єкт з метою вивчення технічних можливостей для монтажу вентиляції і проведення детальної діагностики у випадку її поломки.

Особливості монтажу вентиляційних систем

Вентиляційна система - це складна технічна мережа, яка, за допомогою спеціального обладнання, забезпечує надійну циркуляцію та очищення повітря всередині приміщення. При здачі в експлуатацію промислових, торгових, адміністративних об'єктів наявність примусової вентиляції є обов'язковою.

Встановлення систем вентиляції охоплює комплекс вимірювальних, монтажних і стартоналагоджувальних робіт, спрямованих на зведення та облаштування мережі повітропроводів, розподільників повітря та інших елементів, а також підключення обладнання до мережі в рамках розробленого проекту.

Монтажем та обслуговуванням систем вентиляції повинні займатися тільки спеціалізовані компанії.

 Допуск до установки та сервісними роботами непрофесіоналів загрожує виходом з ладу складного обладнання, а також порушенням алгоритму очищення та знезараження повітря.

Розцінки монтажу вентиляції залежать від модифікації устаткування і складності технічних робіт. Прайс-лист на монтаж вентиляції фахівцями компанії «Холод Сервіс» ви знайдете на сайті.