+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Установка кондиціонерів

ПОБУТОВІ КОНДИЦІОНЕРИ (СТАНДАРТНЕ ВСТАНОВЛЕННЯ)
модель 07, 09 20-25 м2 від 3500 грн
модель 12 30-45 м2 від 3700 грн
модель 18 45-55м2 від 4000 грн
модель 24 60-65 м2 від 5000 грн
модель 30 70-75 м2 від 5500 грн
модель 36 80-100 м2 від 6000 грн
КОМЕРЦІЙНІ КОНДИЦІОНЕРИ (КАСЕТНІ, НАПОЛЬНІ, СТЕЛЬОВІ)
модель 07, 09 20-25 м2 ціну уточнюйте
модель 12 30-45 м2 ціну уточнюйте
модель 18 45-55 м2 ціну уточнюйте
модель 24 60-65 м2 ціну уточнюйте
модель 30 70-75 м2 ціну уточнюйте
модель 36 80-100 м2 ціну уточнюйте

Установка кондиціонера - найважливіший процес. Якщо Ви задумалися про закупівлю такої, вельми недешевої техніки, неодмінно продумайте це питання і підійдіть до нього з належною серйозністю. Якісна установка кондиціонера позбавить Вас від маси проблем: поломки, систематичні перебої в роботі, несвоєчасне засмічення фільтрів і нарешті, раптовий, остаточний вихід кондиціонера з ладу.

Компанія Холод Сервіс співпрацює зі світовими лідерами з виготовлення та встановлення кондиціонерів і вентиляцій: Cooper & Hunter, Olmo, Tosot та інші, маючи в своєму розпорядженні повний модельний ряд кожного виробника для задоволення попиту. Відповідність вимогам покупця підтримує наших фахівців в інформаційному тонусі - ми завжди можемо запропонувати кілька варіантів з докладними порівняльними описами. Ми забезпечуємо першокласний монтаж кондиціонерів після детальних попередніх розрахунків, з використанням спеціалізованих інструментів для установки кондиціонерів. Завдяки цьому високоякісна установка кондиціонерів в м Хмельницький проводиться в короткі терміни, акуратно і надійно, без слідів і шкоди Вашому ремонту. Ми завжди враховуємо побажання клієнта щодо місця розташування і пропонуємо свої рекомендації, які ґрунтуються на знаннях і особистому, багаторічному досвіді. Постійне навчання і практика - це те, що робить нас кращими день у день, щоб Ви отримали професійний монтаж кондиціонера за найвигіднішою вартістю.

Який і куди встановити кондиціонер

Побутові кондиціонери використовуються для охолодження або обігріву квартир і будинків і являють собою максимальний рівень комфорту, елегантний дизайн і зрозуміле керівництво.

Комерційні радіоли експлуатуються в приміщеннях з великою кількістю людей (офіси, зали для зборів), гарантують широку функціональність в управлінні, роботі та встановленні кондиціонера.

Промислові кондиціонери встановлюються для охолодження / прогрівання великих виробничих будівель, мають підвищену надійність і багатофункціональну систему розподілу каналів.

Корисно знати: стандартна (базова) установка кондиціонера включає ціну монтажу + матеріалів в базовій комплектації:

 • Установка внутрішнього і зовнішнього блоків: внутрішній блок монтується на висоті не більше трьох метрів від підлоги, а зовнішній встановлюється під вікном, найчастіше без залучення промислового альпініста, вишки або будівельних лісів.
 • Прокладка міжблочних комунікацій (фреонових трубопроводів), з'єднувального електричного кабелю і дренажного шланга (в єдиній зв'язці з фреоновими комунікаціями) довжиною траси до 3 м.
 • Прокладка силового кабелю до 3 м.
 • Міжблочні комунікації всередині приміщення (від внутрішнього блоку кондиціонера до отвору в стіні) закриваються декоративним пластиковим коробом розміром 60 × 60 мм і довжиною до 1 м.
 • Буріння (свердління) прорізів глибиною до 80 см в цегляній стіні або до 40 см в залізобетонній або монолітній.
 • Кріплення зовнішнього блоку на спеціальний кронштейн.
 • Гідравлічна обв'язка комунікацій.
 • Вакуумація, опресовування міжблочної фреонової траси.
 • Протока дренажної системи внутрішнього блоку кондиціонера.
 • Запуск кліматичного обладнання та перевірка температурних параметрів спліт-системи.
 • Інструктаж Замовника по правилам експлуатації.

У всіх інших випадках установка кондиціонера є нестандартною, тому за часом і ціною обмовляється окремо.

Купівля і установка кондиціонера може бути простішою, ніж здається

Прийнято вважати, що придбання і установка кондиціонера справа дуже відповідальна, і це безумовно так, але це зовсім не означає, що для його вирішення необхідно кудись їхати і когось шукати. Тепер це не обов'язково, адже Ви можете вибрати, оглянути і замовити популярні кондиціонери не виходячи з дому: Gree, Ballu, Sensei, LG, Zanussi, Neoclima і т.д. Зателефонувавши на один із зазначених на сайті номерів або написавши нам на електронну пошту Ви дізнаєтеся необхідну інформацію про монтаж кондиціонерів, а ось ціну на дану послугу можна подивитися в таблиці вище.

ВАЖЛИВО! Одна з основних умов тривалого життя і функціонування спліт-системи - правильна установка кондиціонера, яка здійснюється виключно досвідченими і грамотними професіоналами.

Як дізнатися скільки коштуватиме установка кондиціонера?

Після виїзду майстра на об'єкт і оцінки ситуації, робиться кошторис. У нього входить вартість витратних матеріалів, робіт по монтажу і в деяких випадках послуги альпіністів або автовишки. Тільки після складання кошторису Вам зможуть оголосити точну ціну установки кондиціонера

Від чого залежить ціна установки побутового настінного кондиціонера

Ціна установки побутового кондиціонера залежить від його потужності, а також чи буде це стандартна установка кондиціонера, чи нестандартна (з урахуванням додаткових вимог і матеріалів)

Що таке стандартна установка кондиціонера і її ціна?

Вартість стандартного монтажу постійна і практично однакова у всіх кваліфікованих монтажників.

Сюди входить:

 • свердління одного отвору у стіні стандартної товщини (до 80 см);
 • при цьому довжина траси не перевищує 5 м;
 • розміщення внутрішнього блоку поруч із вікном, а зовнішнього – під віконним відливом;
 • виведення дренажної трубки назовні із зовнішньої стіни.

Ціни на стандартне встановлення кондиціонера, залежно від його потужності, можна переглянути на сторінці Встановлення кондиціонерів

Що таке нестандартна установка кондиціонера і її ціна?

Нестандартний спосіб монтажу кондиціонера має на увазі його установку з урахуванням додаткових вимог замовника, що збільшує вартість робіт.

До додаткових вимог належать:

 • збільшення довжини комунікаційної траси, на кожен метр від закладених 5 м;
 • розміщення зовнішнього блоку над вікном, або збоку від нього, що вимагає наявність альпіністського спорядження і кваліфікації монтажника;
 • установка декоративного короба всередині приміщення і антивандального - зовні.

  Ціни на нестандартну установку кондиціонера, розраховуються в кожному випадку окремо