+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Серія Nordic Evo NG (Inverter)

Сортування:

Кондиціонер Cooper & Hunter nordic evo NG - це практичне поєднання економічності і стильного дизайну в одному кліматізере. Універсальний зовнішній вигляд, який виконаний в стилі мінімалізм, прикрасить будь-який інтер'єр і стане його гармонійною частиною. А популярний білий колір, в якому проведено вся серія, впишеться в абсолютно будь-яке приміщення, будь це улюблена квартира або ж людний офіс \ приймальня. А прийнятна цінова політика виробника дасть можливість вибрати кондиціонер Cooper & Hunter nordic evo NG, який буде максимально відповідати Вашим вимогам. Інтернет-магазин holodservice.net пропонує величезний асортимент різноманітних, світових брендів, таких як: Tosot, Gree, Neoclima та інших за найдоступнішими цінами. Будучи офіційним дилером іменитих ТМ, ми можемо собі дозволити реалізовувати радіоли без накрутки посередників. Тепер знайти кондиціонер Cooper & Hunter nordic evo NG в Хмельницькому ще легше!

Потрібно купити кондиціонер? - Тільки Cooper & Hunter nordic evo NG

Що ж, всім відомий факт - таке придбання не з дешевих. Тому до вибору слід поставитися з належною відповідальність. Ми щиро вважаємо, що після того, як Ви дізнаєтеся про деякі функції, якими володіє кондиціонер Cooper & Hunter nordic evo NG, Ви не зможете пройти повз:

  • Наявність модуля Wi-fi, який підтримує інтерфейс з мобільними пристроями з операційною системою Android або iOS;
  • Режим комфортного сну - мінімальна чутність шуму;
  • Робота по таймеру;
  • самоочищення;
  • Запобігання внутрішнього блоку від перегрівання;
  • Температурний нагляд;
  • І шалено зручна діяльність - працездатність при низькій напрузі.

 

Також представлені вище зразки надійні і безпечні. При охолодженні кімнати подача повітря здійснюється горизонтальним чином, завдяки чому, опускаючись від стелі до підлоги, потік рівномірно охолоджує зону дії і Ви не відчуєте неприємний протяг. А ось при функціонуванні на обігрів - видача тепла виробляється вертикально вниз для підтримки затишної атмосфери на рівні ніг. Ось так кондиціонер Cooper & Hunter nordic evo NG зарекомендував себе як високоякісні і турботлива клімат техніка.

Трошки про нас

Наш шлях почався на початку 2000-х років і по сьогоднішній день ми працюємо для того, щоб Ви могли купити кондиціонер Cooper & Hunter nordic evo NG в Хмельницькому по найтоповішим розцінками. Наша команда професіоналів чудово знає весь перелік продукції, так як щорічно відвідує численні курси з підвищення кваліфікації і різні семінари від виробників Olmo , LG, Toshiba і т.д.