+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Серія Alpha Inverter (-15 °)

Сортування:

 

Кондиціонери Купер Хантер Alpha Inverter є широкоуніверсальний міні-спліт систему з широкою функціональністю. Це відносно недорогі, але якісні апарати здатні охолоджувати і опалювати житло навіть в холодну пору року, при температурах до - 15 ° C. Вони ідеально підходять як для обігріву звичайних будинків і квартир, так і для невеликих промислових будівель.

Першокласний кондиціонер для серверної кімнати

Зважаючи на збільшення розвитку області IT технологій, в останні час, з'являється все більше приміщень оснащених серверами, які посилено виділяють тепло і мають збільшені вимоги до мікроклімату в спорудженні. У такому випадки, запорукою нормальної роботи техніки будить установка кондиціонерів. Так що, якщо вам потрібен кондиціонер для серверної кімнати або просто кондиціонер для охолодження взимку Cooper & Hunter інверторного типу будуть відмінним варіантом.

Основні переваги «Купер Хантер» серії Альфа Інвертор

Інверторні моделі CH, безумовно, одні з лідерів українського ринку, зокрема, завдяки таким достоїнств:

  • якісна робота при низьких градусах зовнішнього повітря;
  • економне охолодження, відносяться до класу енергоефективності A ++;
  • режим не тільки охолодження, але і обігріву приміщення;
  • повну відповідність стандартам Євросоюзу;
  • функція іонізації, фільтрації і осушення середовища.

 

З урахуванням усього перерахованого вище, можна підсумувати, що Купер Хантер чудовий кондиціонер для охолодження взимку. Він не тільки багатофункціональний, але і володіє додатковими, такими необхідними для наших кліматичних широт, можливостями захисту від обмерзання зовнішнього блоку і вдосконаленими здібностями в сфері програмного забезпечення. А купити кондиціонер Cooper & Hunter серії Alpha Inverter можете на нашому сайті.