+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Серія Change PRO DC inverter

Сортування:

Лінійка кліматичної техніки Change Pro DC спроектована компанією Gree з використанням інновацій та досягнень науки. У кондиціонерах цієї серії гармонійно поєднуються стильний дизайн і функціональність. Устаткування дозволяє створити в приміщенні оптимальний мікроклімат з мінімальними витратами енергії. Кондиціонери Gree серія Change Pro DC Inverter витрачають на 30-40% менше електрики, ніж доступні аналоги.

Підібрати підходящу за параметрами модель техніки допоможуть менеджери компанії Holod Service. У нашому каталозі кондиціонерів представлена вся лінійка Change Pro DC. Високий рівень сервісу і доступні ціни покупцям гарантовані.

Особливості серії Change Pro DC

Кондиціонери Gree серія Change Pro DC Inverter випускаються в 4 типорозмірах. Представлені в лінійці моделі підходять для охолодження і обігріву приміщень площею до 65 м2. Причому обладнання нормально функціонує навіть при -20 ℃ і може служити самостійним джерелом тепла. Цьому сприяє оновлений зовнішній блок і висока потужність техніки.

Інверторні кондіціонери Gree серія Change Pro DC Inverter мають і інші переваги. Серед них:

  • стильне зовнішнє виконання;
  • простота установки, експлуатації та подальшого обслуговування ;
  • економну витрату енергії;
  • плавне регулювання потужності;
  • безшумна робота (рівень шуму внутрішнього блоку не більше 41-51 дБ);
  • багатоступенева система очищення повітря.

Всі моделі оснащені удосконаленим фільтром з системою іонізації. Вбудований генератор Cold Plazma повністю очищає повітря від пилу, мікроорганізмів, алергенів.

Функціональність агрегатів

Плюсом лінійки є широкі функціональні можливості техніки. Кондиціонери Gree серія Change Pro DC Inverter працюють в різних режимах:

  • швидкого нагріву або охолодження;
  • комфортного сну;
  • інтелектуального розморожування;
  • підтримки заданої температури.

Є також функція I-Feel для створення оптимального мікроклімату в зоні знаходження пульта дистанційного керування. Детальніше про неї можна прочитати в інструкції до пристрою.

Купити кондиціонери Gree серія Change Pro DC Inverter з доставкою

Компанія Holod Service займається продажем і подальшим обслуговуванням кондиціонерів Gree. У каталозі представлені всі популярні моделі, включаючи лінійку Change Pro DC. Це якісний сертифікований товар.

Ціна на кондиціонери Gree Change Pro DC Inverter залежить від їх потужності і модифікації. Хочете дізнатися точну вартість? Телефонуйте або залишайте онлайн-заявки.