+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Серія Oscar Inverter

Сортування:

 


Особливості кондиціонерів даної серіїКондиціонер Olmo серія Oscar Inverter - це високотехнологічний прилад, який здатний обслуговувати приміщення, площею до 30 квадратних метрів. Кожна людина прагне облаштувати своє житло з максимальним комфортом. Для цього, незалежно від сезонності і погоди за вікном, необхідно створити сприятливі температурні умови. Кондиціонери серії Оскар Інвертор поєднують в собі все, що повинен містити сучасні прилади. Їх інноваційні повітроочисні фільтри ефективно видаляють шкідливі мікроби і бактерії, і усувають дрібнодисперсні частинки, які є причиною алергії. На нашому сайті Ви можете купити Кондиціонери Olmo серія Oscar Inverter в Хмельницькому, попередньо ознайомившись з параметрами, представленими в описі товарів.

Крім основних функцій, таких як обігрів, осушення, охолодження і іонізація зарядженими частинками, ці пристрої оснащені безліччю додаткових, а саме:

  • "Quite Action" - безшумна робота внутрішнього блоку не перевищує шумовий поріг в 23 дБ.
  • Зниження енерговитрат, в зв'язку з використанням високоефективних компонентів.
  • Інверторне керування - забезпечує стабільну і безперебійну експлуатацію на тривалий час.
  • Самоочищення випарника "Clean Inside".
  • Модуль автоматичного перезапуску Reload.
  • Двухразрядний LED-дисплей "Enigma Lights".
  • Комплекс самодіагностики.
  • 24-годинний таймер включення / вимикання.

Вбудований модуль wi-fi забезпечує повноцінне керування агрегатом через планшет або смартфон, для цього потрібно всього лише скачати і встановити безкоштовний додаток.


Компанія "ХОЛОДСЕРВІС" є офіційним дистриб'ютором висококласної кліматичної техніки від всесвітньо відомих брендів, які завоювали популярність і визнання на європейському ринку. Щоб зробити покупку, досить додати товар в корзину, і вказати бажану кількість. Інтерфейс нашого сайту дуже простий і зрозумілий користувачам, тому Ви можете відсортувати їх за ціною, виробнику, що істотно спростить пошук. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів, і вони із задоволенням допоможуть в оформленні замовлення.

Купити кондиціонер Olmo серія Oscar Inverter в Хмельницькому

Крім того, Вас можуть зацікавити і інші категорії: мобільні кондиціонери , теплові насоси, вентиляційні установки .