+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Серія Elite Series XA31 On/Off

Сортування:

Кондиціонери TCL серія Elite Series XA31 On/Off: характеристики і плюси

Комфорт в будинку залежить від багатьох факторів, і наявність кондиціонера, що створює оптимальний мікроклімат - це один з них. Кондиціонери TCL серія Elite Series XA31 On/Off представляють собою настінні спліт-системи, які можна встановлювати в квартирах, приватних будинках і офісах. Завдяки режиму теплонасоса кондиціонери TCL здатні не тільки охолоджувати, але і нагрівати повітря в приміщенні.

Чим вирізняються кондиціонери TCL серії Elite Series XA31 On/Off

Всі кондиціонери TCL серії Elite виконані в сучасному дизайні та універсальному білому кольорі, що дозволяє використовувати прилади в будь-яких інтер'єрах. Акрилове покриття корпусу легко очищається і довго зберігає привабливий зовнішній вигляд.

Одна з переваг кондиціонерів даної категорії - автоматична робота заслінок. Так, при охолодженні повітряний потік, що надходить з пристрою, спрямовується не на обличчя людей, що знаходяться в приміщенні, а вгору. Якщо переключити систему на режим обігріву, заслінки автоматично змінюють положення, і повітря спрямовується в ноги.

Основні параметри

Спліт-системи TCL серії Elite оснащені компресором від фірми Toshiba. Характеристики пристроїв:

  • потужність на охолодження/обігрів (BTU / h) - 9000/9500;
  • споживана потужність на охолодження/обігрів (Вт) - 2640/2800;
  • сила струму на охолодження/нагрів (А) - 3,6/3,8;
  • витрата повітря (м3/ч) - 560-580.

Прилади категорії XA31 On/Off встановлюються в приміщеннях площею від 20 до 70 м2 .

Переваги

Невелика вага зовнішнього і внутрішнього блоків (20 і 6 кг, відповідно) полегшують установку і не створюють зайвих незручностей. Незважаючи на високу потужність і ефективність охолодження кондиціонери TCL серії Elite Series XA31 On/Off відрізняються низьким рівнем шуму - всього 26-34 дБ.

Зручність використання забезпечує також пульт управління і прихований дисплей, на який виводяться параметри режиму роботи. У пристрої доступні такі функції:

  • автоматичний таймер на включення/вимикання;
  • перезапуск;
  • контроль температури I-Feel;
  • авторестарт (відновлення роботи на колишньому режимі після відключення живлення).

Крім цього, в моделі є функція самодіагностики, яка обчислює причину порушення роботи блоків і режимів з висновком номера помилки на екран. А докладна інструкція допоможе кожному користувачеві швидко розібратися з пристроєм.

Вигідно купити кондиціонери TCL серія Elite Series XA31 On/Off в магазині «Холод Сервіс»

Інтернет-магазин реалізує системи кондиціонування в Україні вже понад 20 років, налагодивши за цей час співпрацю тільки з надійними постачальниками і виробниками. При покупці приладів клієнти мають можливість додатково замовити послугу монтажу.

В інтернет-магазині «Холод Сервіс» доступна найкраща ціна на кондиціонери TCL Elite Series XA31 On/Off. Компанія також надає весь спектр послуг по обслуговуванню і ремонту кліматичної техніки. Сервіс спліт-систем, виконаний досвідченими фахівцями, дозволяє значно збільшити термін служби приладу.