+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Серія Bavaria

Сортування:

Кондиціонери TKS Серія Bavaria - стильний дизайн і висока якість

Торгова марка TKS, заснована в 2005 році, на сьогоднішній день є одним з найбільш популярних виробників на міжнародному ринку кондиціонування повітря. Причина популярності криється в відповідальному підході до роботи. Компанія, використовуючи екологічно безпечні матеріали, розробляє і виробляє високоякісну, високопродуктивну і надійну кліматичну техніку, яка відповідає всім стандартам якості.

У сьогоднішній статті ми розповімо вам про кондиціонери TKS Серії Bavaria, які в 2019 році були спроектовані німецькими інженерами і зібрані на потужностях власної лінії в Південно-Східній Азії.

Кондиціонери TKS Bavaria. Детальний опис приладів

На відміну від інших кондиціонерів TKS, кондиціонери TKS Серія Bavaria володіють більш красивим і лаконічним дизайном - відсутність кнопок на панелі робить прилад неймовірно стильним, а плавні лінії корпусу додають всій конструкції завершеності. Завдяки такому зовнішньому вигляду кондиціонери TKS Bavaria гармонійно поєднуються зі стилістикою будь-якого інтер'єру в приватному будинку або квартирі.

Але привабливий дизайн - це не головна перевага кондиціонерів TKS Серії Bavaria. Крім цього, прилади є багатофункціональними, адже мають велику кількість можливостей управління, які відображаються на дисплеї під кришкою внутрішнього блоку:

  • Охолодження і обігрів. Кондиціонери TKS Серія Bavaria можуть як охолоджувати, так і нагрівати повітря в приміщенні, в залежності від встановленого режиму.
  • Автоматична робота. За допомогою пульта управління можна вибрати автоматичний режим. Так прилади будуть самостійно вибирати режим для підтримки комфортної температури, встановленої заздалегідь.
  • Таймер. 24-годинний датчик часу дає можливість встановлювати час автоматичного вмикання та вимикання кондиціонерів TKS Серії Bavaria.
  • Сон. У нічному режимі пристрій працює при мінімальних швидкостях вентилятора, забезпечуючи повну тишу в приміщенні.

Ці, а також інші функції автоматики в кондиціонерах TKS Bavaria дають можливість легко контролювати температуру, налаштовувати відповідні режими і тим самим задовольняють будь-які потреби людини.

Де купити кондиціонери TKS Серії Bavaria?

Якщо ви бажаєте придбати якісну, енергоефективну і багатофункціональну кліматичну техніку, то вам потрібно зайти в інтернет-магазин Holod Service. Тут ви зможете зробити вигідну покупку, адже наша компанія вже багато років співпрацює з торговою маркою TKS і пропонує купити кондиціонери TKS Серії Bavaria за доступною ціною.

Крім того, ви також маєте можливість замовити установку кондиціонерів TKS на нашому сайті.