+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Серія Elba

Сортування:

Кондиціонери TKS Серія Elba - надійність за доступною ціною

Останнім часом до кліматичної техніки пред'являються все більш високі вимоги, що стосуються не тільки якості, функціональності та енергоефективності, але й стильного дизайну. Якщо для вас велике значення мають не тільки відмінні технічні характеристики, але й зовнішній вигляд пристроїв, то вам варто звернути свою увагу на продукцію TKS. Наприклад, кондиціонери TKS Серія Elba, так само, як і інші кондиціонери TKS гармонійно поєднують в собі високоякісність, надійність і стиль.

Торгова марка TKS розпочала свою діяльність ще в 2005 році і за зовсім недовгий час своєї роботи зуміла утвердитися на міжнародному ринку кондиціонування повітря як виробник одних з найбільш продуктивних, енергоефективних і екологічно безпечних кондиціонерів. Про це свідчать відгуки і оцінки тисячі споживачів, які придбали пристрої від даної марки і переконалися в їх перевагах.

У цій статті ми розповімо вам більш детально про дизайнерську новинку 2019 року - кондиціонери TKS Серії Elba.

Кондиціонери TKS Elba: головні характеристики

Найбільш очікуваною лінійкою в цьому році стали кондиціонери TKS Серія Elba. Це інтелектуальні і неймовірно елегантні пристрої, що володіють такими відмінними властивостями, як енергоефективність класу А, феноменально низький рівень шуму, сучасний стильний дизайн, а також лідируюче співвідношення ціна-якість.

Крім цього, кондиціонери TKS Серія Elba відрізняються від інших приладів цілим рядом ексклюзивних функцій:

  • Дисплей "Mystery Shine". Індикація в цих пристроях вбудована в передній панелі. Її не видно коли прилад відключений. І навіть коли кондиціонер працює в нічному режимі, дисплей не випромінює яскраве світло і не створює дискомфорт для мешканців будинку.
  • Автоматичне розморожування "Intel Defrost". Суть даної функції полягає в тому, що кондиціонери TKS Elba після розморожування автоматично повертаються до процесу обігріву.
  • Антикорозійне покриття "GOLDEN comfort". Ретельно продумана система захисту від корозії з мікрочастинками золота виключає утворення іржі на теплообміннику зовнішнього блоку, тим самим продовжуючи його термін служби.
  • Високоефективна технологія Z-Plus. Впровадження даного методу дозволяє кондиціонерам TKS Серії Elba функціонувати з мінімальними витратами електроенергії, що дозволяє знизити фінансові витрати за електрику.
  • Механізм "Quiet tune". Конструкція має вбудований неперевершений апарат, який знижує рівень шуму кондиціонерів TKS Серії Elba до мінімуму.

Такий широкий діапазон функцій робить кондиціонери TKS Серія Elba відмінним варіантом для будь-яких типів приміщень.

Де купити кондиціонери TKS Серія Elba?

Якщо ви бажаєте зробити вигідну покупку кондиціонерів TKS Elba, то вам варто відвідати офіційний сайт компанії Holod Service. Ми вже багато років співпрацюємо з виробником TKS, тому надаємо для своїх клієнтів унікальну можливість придбати продукцію даного бренду за доступною вартістю.

Крім того, ми надаємо послуги з обслуговування та встановлення кондиціонерів TKS!