+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Серія ELION Winter Inverter

Сортування:

Купити кондиціонер Tosot серія Elion слід тим людям, які цінують комфорт і затишок в домі. Цей бренд, як і Cooper & Hunter , заслужив довіру покупців багаторічною роботою і постійним вдосконаленням свого продукту. Випускаючи різні моделі, виробник дає вам можливість вибрати кліматичну техніку, виходячи з індивідуальних потреб. Але ми хочемо звернути увагу саме на цей екземпляр.

У чому особливість Тосот Еліон?

Багато наших клієнтів вирішили купити кондиціонер Tosot серія Elion, тому що за технічними характеристиками він ідеально годиться для використання в наших широтах. У нас спекотне літо і холодна зима, і нам вічно не догодиш з температурою, тому, потрібно обзаводитися помічниками, які встановлять в нашому житті баланс. Інверторний тип компресора дозволяє як охолоджувати повітря, так і нагрівати, це означає, що в будь-який час року ви можете відчувати себе комфортно: температурний діапазон становить від + 54 ° до -30 °. Варто відзначити, що в зимовий період опалювати квартиру за допомогою кондиціонер Tosot серія Elion навіть вигідніше, ніж котлом, що збереже чималі гроші.

У каталозі інтернет-магазину «Холод Сервіс» є в наявності кондиціонер Tosot серія Elion в 4 варіантах:

  • GT-09LW
  • GT-12LW
  • GT-18LW
  • GT-24LW

Вони відрізняються один від одного тільки площею дії: від 25 м² до 70 м². Т. е., Вартість покупки буде залежати безпосередньо від квадратури того приміщення, де ви збираєтеся встановити кондиціонер Tosot серія Elion. Монтаж здійснюється нашими фахівцями акуратно, із застосуванням професійних інструментів. Кріплення підбирають в потрібному місці, щоб апарат працював безпечно для здоров'я.

Замов кліматезер на сайті holodservice.net

Ми є офіційним дилером в Україні, так що ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний товар. Також є варіант доставити і встановити кондиціонер Tosot серія Elion у зручний для вас час, так що можна сказати, що все робиться під ключ, включаючи гарантійне та післягарантійне обслуговування. Не забувайте, що своєчасний контроль і догляд може продовжити службу вашої Кліматтехніка.

У нас Ви знайдете такі популярні марки, як: Electrolux , Olmo, LG, Ballu та інші. Вибирайте тільки найкраще!