+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Відмінність інверторного кондиціонера від звичайного

Підтримання оптимальної температури у приміщенні є важливим завданням. Комфорт і затишок у будинку багато в чому залежить від чистоти повітря, його вологості. Сьогодні ці питання вирішуються за допомогою спеціальних приладів. Завдяки технологічному прогресу можливі різні модифікації та функціонал даного обладнання. На сьогоднішній день існують два основні типи. Для вибору необхідно розуміти суть роботи та відмінність інверторного кондиціонера від звичайного.

invertor-1

Сучасні моделі здатні виробляти не лише охолодження чи обігрів кімнати. Вони роблять повітря чистим, здоровим і свіжим, контролюють вологість, тим самим запобігаючи розвитку плісняви. Вони виконують свої функції з мінімальною кількістю шуму та незручності для власників.

Багато противників говорять про шкоду використання такої техніки. Найчастіше аргументуючи виникненням простудних захворювань, можливими переохолодженнями. Тим не менш, негативних наслідків можна уникнути при правильному монтажі та використанні обладнання.

Що потрібно знати про кліматичну техніку?

Зовнішню відмінність інверторного кондиціонера від звичайного знайти практично неможливо. Корпуси двох типів схожі. Лише зрідка виробники можуть залишити на панелі напис: "Inverter". Основні відмінності заховані усередині складних механізмів.

Звичайні апарати загалом виконують дві основні функції: охолодження влітку та обігрів узимку. Однак сучасні зразки, представлені на ринку, також здатні:

 • очищати повітря від пилу завдяки системам фільтрації;
 • регулювати надмірну кількість вологи;
 • працювати в автоматичному режимі для підтримки певної температури;
 • зменшення шуму під час нічного режиму;
 • вибір напряму потоку повітря.

Дані параметри мають всі екземпляри.

У чому полягає відмінність інверторного кондиціонера від звичайного?

Різниця між інверторним та звичайним кондиціонером проявляється у багатьох факторах:

 1. Температура. Простий прилад здатний працювати за показника до -7 градусів на вулиці. Тоді як його покращена модифікація дозволяє користуватися обладнанням без обмежень. Такі апарати здатні виконувати роботу навіть за -30 градусів. Взимку його можна використовувати як додаткове або основне джерело тепла.
 2. Ергономічність роботи. Компресор у звичайній моделі розганяється, досягає певного показника та вимикається. Після того, як приміщення нагрілося або охололо, і показник змінився, цикл роботи починається спочатку. Таким чином компресор працює на повну, ривками. А навантаження на компресор в інверторних моделях плавне. Він не вимикається повністю, а, так би мовити, переходить у режим сну. Рівень температури підтримується невеликими обертами, що економно впливає термін експлуатації приладу.
 3. Похибка. Різниця заданого показника та реальної температури приміщення властива обом пристроям. Правда, якщо у звичайного вона 3 градуси, то в іншому апараті всього 1 градус.
 4. Ціна. Безсумнівно, все поліпшення змін апаратів вплинули вартість устаткування.

Можна віднести до відмінностей також кількість шуму, що виробляється у процесі. Плавна робота компресора сприяє тихішому звуку. Який кондиціонер, інверторний або звичайний, вирішувати тільки вам. Розуміючи їх основні відмінності, зробити вибір буде не так складно.

Найкращі представники обох типів

Покупці, які зіткнулися з вибором та покупкою кліматичної техніки, залишають відгуки про придбання. Споживачі віддають перевагу декільком моделям:

invertor-2

На питання: "Який кондиціонер краще інверторний чи звичайний?" немає однозначної відповіді. Все залежить від потреб, фінансових можливостей, приміщення для якого призначається придбання.

Як вибрати?

Щоб підібрати інверторний чи звичайний кондиціонер, потрібно насамперед звернути увагу на потужність. Вона залежить від площі, де буде функціонувати пристрій. Також на вибір цього параметра впливають сторона будинку, на якій розташовується кімната, кількість людей у кімнаті, прилади, здатні випромінювати тепло.

Вигляд пристрою з його розташування. Для побутового використання, невеликих офісів найчастіше використовують віконні та настінні моделі. Однак, крім них існують:

 • канальні;
 • касетні;
 • стельові;
 • підлогові;
 • колонні;
 • мобільні.

Ну і, звичайно, інверторний чи звичайний кондиціонер. Якість повітря, самого приладу, термін експлуатації варті того, щоб не економити на покупці. Серед українських споживачів користуються попитом кондиціонери Cooper&Hunter.

Де зробити покупку?

Купити інверторний кондиціонер із встановленням та гарантією можна, навіть не виходячи з дому. На сайті Холод Сервіс легко та просто вибрати необхідну техніку, замовити доставку. Доставка товарів здійснюється по всій Україні двома службами: Нова пошта та Укрпошта.

Компанія пропонує і додаткові послуги, наприклад, доступна установка кондиціонера. Монтаж є важливою складовою якісної роботи пристрою. Без професійного обладнання та навичок зробити це неможливо. Щоб насолоджуватися хорошим результатом, не варто заощаджувати на цій послузі.

Інтерфейс сервісу інтуїтивно зрозумілий, оформити покупку нескладно. У зручному каталозі легко можна знайти товар, дізнатися всю необхідну інформацію, порівняти варіанти, що сподобалися. У розділі "Новини" можна прочитати багато цікавої та корисної інформації. А якщо питання все ще залишилися, то замовивши зворотній дзвінок, можна отримати детальну консультацію компетентного менеджера. Широкий діапазон цін, різноманітність брендів, моделей та видів дозволяє кожному клієнту залишитися задоволеним із відмінною покупкою.