+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Серія Air-Master Plus

Сортування:

кондиціонер СH

Купити кондиціонер CH серія Air-master Plus в Хмельницькому можна в інтернет-магазині «Холод Сервіс». Це багатофункціональні прилади, робота яких спрямована на обігрів і охолодження приміщень площею до 35 м2. Дані побутові кондиціонери розроблені з підвищеним ресурсом роботи, а за допомогою високого класу енергоефективності, істотно знижують витрату на споживання електроенергії. Завдяки компактним розмірам і лаконічному дизайну, вони будуть гармонійно виглядати в інтер'єрі будь-якої кімнати.

Головні особливості агрегатів

Крім стандартних функцій, вони мають додаткові характеристиками, які роблять їх більш корисними для сучасних користувачів:

  • Супернизькими рівень шуму
  • Технологія тотальної очищення
  • автоматичний перезапуск
  • 24 годинний таймер включення / вимикання
  • Панель внутрішнього блоку з LED-дисплеєм
  • Дистанційний пульт управління

кондііціонер

Система безпечного низьковольтного старту і режим самодіагностики, запобігає передчасну поломку кондиціонера і продовжує термін експлуатації. 7-ступінчаста комплексна система фільтрів очищає повітря від дрібнодисперсних частинок, алергенів і хвороботворних бактерій, що особливо важливо для маленьких дітей і людей, які страждають на алергічні захворювання.

Кондиціонер Cooper & hunter серія Air-master Plus за найкращою ціною

Наша компанія є офіційним дилером і надає можливість купити кондиціонер Купер Хантер серія Air-master Plus в Хмельницькому по максимально прийнятною вартістю. Для того, щоб зробити покупку, досить додати товар в корзину і вказати бажану кількість. Якщо Вам потрібно консультація з приводу вибору - Ви можете звернутися до наших кваліфікованих менеджерів по вищевказаними номерами телефонів, і вони нададуть необхідну інформацію і допоможуть оформити замовлення. Ми пропонуємо зручні способи оплати і здійснюємо доставку по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Дивіться і інші бренди кондиціонерів, які можуть бути для Вас цікаві: Olmo, Panasonic, Mitsubishi Electric, Ballu, Electrolux, Neoclima .