+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Ballu

Сортування:

Кондиціонер Ballu

Кілька слів про виробника кондиціонерів Ballu

Промислове підприємство Ballu спеціалізується на створенні і виробництві кліматичної техніки і є незмінним лідером їх реалізації в країнах СНД і Східної Європи.

Всього кілька років тому в облаштування і модернізацію нової продукції було зроблено дуже значні інвестиції для підвищення конкуренто-здатності на сучасному ринку продажів.

Тепер купити кондиціонер Балу можливо внаслідок найсильнішого потенціалу розробки і високої потужності виробництва і прийнятної ціни

Чому варто купити кондиціонер Ballu?

  • Низький шумовий поріг. Завдяки присутнім в комплектації моторам регулювання жалюзі, кондиціонери працюють без зайвої вібрації і шуму, а «комфортний режим» створює сприятливі умови для спокойногоі глибокого сну.
  • Економічність. Низький рівень енергоспоживання дозволяє заощадити витрата електроенергії.
  • Ефективність. Функція автоматичного режиму відтавання теплообмінника значно подовжує термін експлуатації.
  • Зручність у застосуванні. Наявність універсального пульта дистанційного керування, налаштування напряму повітряного потоку, контроль заданої температури.

Кондиціонер Ballu

Дихайте чистим повітрям

Першокласна якість матеріалів і комплектуючих робить агрегати не тільки довговічними, але і безпечними для вашого здоров'я. Виробник подбав про те, що б забезпечити максимальну користь під час користування за допомогою наявності наступних опцій:

  • Вугільний фільтр. Поглинає дрібні частинки, пил, неприємні запахи.
  • Корисний іонізатор. Запобігає недолік кисню, сприяє поліпшенню розумової і фізичної активності.

Купити кондиціонер Ballu в Хмельницькому за гарною ціною можна здійснивши замовлення на сайті «Холод Сервіс». Ви також можете скористатися послугою зворотного зв'язку. Все що потрібно - це залишити контактний номер, і наші оператори зателефонують вам протягом 30 секунд.

Також ви можете ознайомитись з наступними категоріями брендів: Olmo, Electrolux, Daikin, Gree .