+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Кондиціонери Cooper&Hunter Серія ICY ІІ Inverter WI-FI

Сортування:

Кондиціонер CH серія ICY в Хмельницькому в інтернет-магазині «Холод Сервіс» - це сертифіковані прилади, які відносяться до класу настінних кондиціонерів і здатні обслужити приміщення, площею до 35 м2. Вони призначені для охолодження та обігріву, а також мають функції іонізації, і стабілізації вологості повітря. Ці агрегати оснащені новітніми, двоступінчастими інверторними компресорами, стійкі до коливань температури і стабільно працюють на наднизьких частотах.

Головні переваги кондиціонерів інверторного типу

Крім базових опцій, вони мають ряд додаткових характеристик, які збільшують їх користь і зручність для користувачів:

  • Енергоефективність класу А +++
  • Функція самоочищення внутрішнього блоку
  • нізкошумних робота
  • самодіагностика порушень
  • 24-годинний таймер включення / вимикання
  • інтелектуальне управління
  • Автоматична зміна режимів, відповідно до змін t0 в приміщенні

Технологія тотальної очищення знезаражує повітряний простір від різних алергенів, вірусів і хвороботворних бактерій, а також забезпечує сприятливі і комфортні умови. А радіочастотний канал Wi-fi дає можливість з'єднання з гаджетами, і дозволяє управляти кондиціонером в межах видимості.

Хочете купити кондиціонер Купер Хантер серія ICY в Хмельницькому?

Ви звернулися за адресою! Наша компанія є офіційним дилером і успішно реалізує висококласну кліматичну техніку по максимально прийнятною вартістю. Ми пропонуємо найбільш зручні способи оплати і здійснюємо доставку в усі регіони України перевіреними кур'єрськими службами. Здійснити покупку можна через корзину на нашому сайті. Якщо Ви потребуєте консультації - Ви можете звернутися до наших менеджерів за вищевказаними номерами телефонів, і вони нададуть необхідну інформацію і допоможуть оформити замовлення.

Крім цього, зверніть увагу на інші бренди кондиціонерів, які можуть Вас зацікавити: Ballu , Tosot, Panasonic, Zanussi, Mitsubishi Electric, Olmo .