+38(098)-289-25-25
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Кондиціонери Zanussi

Сортування:

кондиціонер Zanussi

Кондиціонери Zanussi - один з лідерів у виготовленні скоєних і гарантують комфорт кліматичної техніки. Довговічність, тривалий період експлуатації, новизна технологій дозволяють даному продукту займати передові позиції в продажах в своєму сегментом елементі. Якщо ви хочете знайти вірного помічника як в холодні зимові дні, так і в спекотне літо, який допоможе вам керувати температурою в вашому приміщенні, вам напевно необхідно купити кондиціонер Зануссі. Наші кондиціонери довговічні і мають збільшений експлуатаційний ресурс і ціна вас приємно здивує. Кондиціонери даного виробника абсолютно безпечні для здоров'я людини, іонізующей тип фільтра захищає від бактерій і пилу.

Які ж особливості сучасних кондиціонерів Zanussi в Україні?

  • безшумність в нічний час
  • інтелектуальний порядок вибору потужності, який підвищує її в разі такої необхідності
  • економічніше своїх аналогів інших виробників на 30-40%
  • автоматичний захист від перепаду напруги в мережі максимально убезпечить роботу
  • підтримання температурного режиму. Вибравши температуру ви можете не сумніватися, що вона буде саме такою протягом дня
  • довговічність і надійність

Побутові кондиціонери ми можемо розділити на два типи:

  • Мобільний, одним з плюсів в даному випадку можна відзначити те, що він не вимагає монтажу на поверхню, представлений в одноблочному вигляді в який поміщається і компресор і випарник.
  • Спліт і мультіспліт системи. Крім виконання свого стандартного призначення - охолодження приміщення, в наявності є опція нагріву

Кондиціонер Zanussi Серія Paradiso

Чому Zanussi і тільки у нас?

Наша компанія вже десятки років перебувати в списку лідерів по виробництву кліматичних пристроїв, і протягом усього цього часу є еталоном якості. Купивши наш товар ви можете бути впевненим, що він прослужить вам довгий час, і буде відповідати всім стандартам і нормам з безпеки і функціональних характеристик.

Купити кондиціонер Zanussi в Хмельницькому і Україні ви можете на нашому сайті, по самим прийнятним цінам безпосередньо в пункті самовивозу, або скористатися адресною доставкою в усі міста Хмельницької області.

За більш детальною інформацією звертайтеся за вищевказаними номерами телефону, наші менеджери дадуть відповідь на питання, що цікавлять вас питання.

Так само ви можете звернути увагу на бренди інших виробників: Ballu, Electrolux, Neoclima, Mitsushito.